Bardzo polecam rozwija dziecko w różnych kierunkach, uczy logicznego myślenia i wykorzystywania swoich możliwości – przez poznanie instrumentów szybkiego czytania i efektywnej nauki oraz zabawy. Pani Ewa ma świetny kontakt z dziećmi i rodzicami.

Pani Monika – mama Aleksa

Pani Ania jest osobą sympatyczną i zaangażowaną w swojej pracy. W czasie realizacji zajęć z córką wykazuje się ogromnym doświadczeniem i głęboka wiedza w dziedzinie, którą wykonuje. Dzięki jej osobistemu zaangażowaniu oraz sposobowi motywowania, zachęciła moje dziecko do wytężonej pracy. Córka chętnie uczestniczy w zajęciach i czeka niecierpliwie na następne 🙂

Pani Aneta – mama naszej kursantki

Kiedy mama poinformowała mnie i mojego starszego brata o kolejnych zajęciach, które nam załatwiła, nasz entuzjazm był „ogromny”: o nie, nie ma mowy! Odwołaj je!. Ostatecznie, żeby mamie nie było przykro, zgodziliśmy się z ciężkim sercem na pierwsze spotkanie, na próbę. Pani Angelika, która do nas przyjechała, nie dość, że w pół godziny zachęciła nas do zrealizowania całego kursu, to złapała z nami świetny kontakt. Lekcje okazały się prawdziwą frajdą, a Pani Angelika jest mega <3

Martyna – absolwentka kursu

Lucky Mind to profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, a co za tym idzie 100% skuteczność. Radość z uczenia. Polecam, bo warto.

Pani Monika – mama Natalki

Jeśli szybkie czytanie to tylko tam. Ja szkoliłam się u P. Michała, a moje dzieci u Ewy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, a same zajęcia są bardzo ciekawe, zmuszają do myślenia jest jednak przy tym masa zabawy.

Pani Ela – absolwentka kursu i mama