Na trudności Natalki zwrócono uwagę w przedszkolu – ma problem z nawiązywaniem relacji, opóźniony rozwój mowy. ADOS-2 posłużył nam jako drogowskaz do dalszej diagnozy. Pani Ewa zaopiekowała się nami na każdym etapie; w podsumowaniu wskazując również dalsze kroki diagnozy i terapii. Dla zagubionych i niepewnych rodziców to świetna wiedza w pigułce.

Pani Lidia, mama 6-cio letniej Natalii

Zdecydowałam się na ADOS, aby zweryfikować kilka ostatnich lat terapii mojego syna. Dzięki badaniu miałam okazję przekonać się, w jakich obszarach Krystian wykonał największe postępy, oraz na co powinniśmy zwrócić uwagę w przyszłości.

Pani Ewa bardzo szybko nawiązała kontakt z Krystianem – dla niego była to właściwie zabawa, czas minął bardzo szybko a na zakończenie zapytał, kiedy znowu się spotkamy – to chyba najlepsza rekomendacja.

Pani Kasia, mama 11-letniego Krystiana

Badanie odbyło się w miłej, przyjaznej atmosferze.
Pani Ewa bardzo szybko nawiązała kontakt z córką, potrafiła zainteresować ją tak, by zrealizować każdy element badania pomimo tego, że dziecko ma tylko 14 miesięcy.
Przed badaniem otrzymaliśmy rzeczowy opis na czym będzie ono polegało, a diagnoza końcowa również została przedstawiona nam zrozumiale i z dokładnością.

Od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na prawdziwego specjalistę, także z czystym sumieniem polecamy.

Pani Elwira – mama Patrycji