Webinar: Jak pomóc dziecku w nauce?

Spotkajmy się na naszym pierwszym, bezpłatnym webinarze! Już 6 czerwca o godzinie 19:00 będziemy mogli porozmawiać z Wami na łączach i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania związane z efektywną nauką.

 

O czym porozmawiamy podczas 90-minutowego spotkania?

  • Opowiemy, jak radzić sobie z dużą ilością materiału szkolnego.
  • Pokażemy proste techniki pamięciowe, dzięki którym Twoje dziecko będzie uczyć się szybciej, a przy okazji się przy tym dobrze bawić.

Chcemy pokazać Wam te sposoby, ponieważ wiem z jakimi wyzwaniami dzieci spotykają się codziennie w szkole. Na co dzień towarzyszymy naszym kursantom, wskazując im bardziej atrakcyjne i przystępne metody przyswajania materiału.

Tradycyjne metody uczenia się to ślęczenie nad książkami i próby uczenia się niezliczonych ilości zagadnień. Dzięki naszemu spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób można szybko pomóc swojemu dziecku.

Zapisz się na webinar: jak pomóc dziecku w nauce

Dla kogo:

Zapraszamy rodziców, trenerów, nauczycieli, pedagogów. Wszystkich, którzy chcą pomóc dzieciom w nauce, szukają inspiracji i nowych metod.

Każda osoba, która weźmie udział w webinarium, otrzyma: bezpłatny konspekt z opracowaniem zawierającym opis technik uczenia się.

Prowadzący:

Ewa Bensz-Smagała – z wykształcenia pedagog, trener technik pamięciowych i doradca zawodowy, od ponad 12 lat związana z edukacją   i szkolnictwem wyższym. Specjalizuje się w tematyce efektywnej nauki; treningu pamięci, mnemotechnik, nauki szybkiego czytania, terapii dysleksji. Stawia na praktykę – szkolenia prowadzone są w sposób warsztatowy, aktywny, bazując na materiałach wymaganych w szkole. Zawsze stara się dbać o dobrą atmosferę na zajęciach, budując dzięki temu poczucie bezpieczeństwa i swobody swoich uczniów.

 

Michał Smagała
Dyrektor ds. Szkoleń, Marketingu i Public Relations w Quality Austria-Polska – międzynarodowej jednostce certyfikującej systemy zarządzania. Sekretarz Konsula Republiki Austrii w Katowicach. Absolwent London School od Public Relations od ponad 9 lat związany z branżą medialną i marketingową.

Trener i konsultant z zakresu komunikacji marketingowej, public relations, budowania wartości marki i produktów oraz efektywnego przetwarzania informacji dla pracowników umysłowych i kadry managerskiej. W 2015r. odpowiadał za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Współpracował z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów. W Lucky Mind specjalizuje się w uczeniu dorosłych oraz studentów.
Michał Smagała on FacebookMichał Smagała on Linkedin