Test szybkości czytania – dzieci

 

hardcover-book-mockupSprawdź czy Twoje dziecko czyta z prawidłową prędkością

Na każdym etapie rozwoju dzieci spotykają się z nowymi wyzwaniami i zadaniami, które wymagają umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty test za pomocą którego sprawdzisz, czy Twoje dziecko czyta w tempie odpowiednim do wymagań edukacyjnych.

Materiały dostosowane są do umiejętności percepcyjnych dziecka w wieku szkolnym, dzięki temu przekonasz się, czy dziecko poradzi sobie ze typowymi zadaniami szkolnymi. Opracowanie zawiera opis norm, standaryzację wyników, opis występujących odstępstw od normy z rekomendacją dalszych kroków w celu usprawnienia umiejętności.

Dokument zawiera również zestawienie najczęściej spotykanych problemów związanych z czytaniem i koncentracją, przygotowane przez trenera technik pamięciowych i szybkiego czytania.

Pobierz test czytania dla dzieci
 

Jak to działa?

Po podaniu swoje Imienia i adresu e-mail, prześlemy na Twoją skrzynkę mailową dokument „Test szybkości czytania” w formacie PDF. Tam znajdziesz dokładne instrukcje oraz dwa testy szybkości czytania – dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz 11-15 lat. Do każdego tekstu przygotowaliśmy po 10 pytań. Dzięki temu oprócz tempa czytania będziesz w stanie zbadać poziom zrozumienia tekstu przez dziecko.

Kurs szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci

kreatywność_dzieci

Zapraszamy na kurs, podczas którego Twoje dziecko nauczy się szybciej czytać, poprawi koncentrację, pozna techniki pamięciowe i przekona się, że nauka może być przyjemna i skuteczna.

Umiejętność płynnego czytania, rozumienia i analizy tekstu to kompetencje przyszłości. Na każdym etapie nauki i pracy spotykamy się coraz większą ilością informacji do przetworzenia. Dzięki uczestnictwu w naszych zajęciach dziecko stawi czoło wszystkim edukacyjnym wyzwaniom.

dowiedz_sie_wiecej