Szybkie czytanie i efektywna nauka

chess-1483735_1920

 

Szybkie czytanie i efektywna nauka dla dzieci

Program zajęć dla najmłodszych obejmuje zarówno ćwiczenia czytania – doskonalące technikę, jak i dodatkowe zadania które dzieci odbierają jako zabawę – np. ćwiczenia na spostrzegawczość, poszerzanie pola widzenia. Dzięki temu nauka przebiega w miłej atmosferze, a dzieci z ochotą wykonują ćwiczenia, ucząc się z przyjemnością.


Szybkie czytanie – zajęcia indywidualne dla dzieci

Zajęcia indywidualne prowadzimy na terenie niemal całego śląska. Dojeżdżamy do domu naszych Klientów w dopasowanych godzinach. To jedna z najefektywniejszych form szkoleniowych, ponieważ w pełni możemy dopasować program i ćwiczenia potrzeby i oczekiwane efekty.

 szybkie_czytanie_zajęcia_indywidualne_dowiedz_sie_wiecej

 


Szybkie czytanie – zajęcia grupowe dla dzieci

Zajęcia grupowe dla dzieci prowadzimy w wybranych miastach na terenie śląska. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w godzinach popołudniowych.

szybkie_czytanie_kurs_grupowy_dowiedz_sie_wiecej


Szybkie czytanie i efektywna nauka dla dorosłych

read-515531_1920Szybkie czytanie i zapamiętywanie to umiejętności przydatne w szkole i pracy zawodowej. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych skupiają się na skutecznym wykorzystywaniu przez uczestników technik zapamiętywania, optymalizacji czasu uczenia i doskonalenia szybkości czytania. Zajęcia  zawierają elementy ćwiczeń usprawniających działanie półkul mózgowych oraz gimnastyka oka, która stanowi ciekawe i przyjemne uzupełnienie treści merytorycznych.
Techniki zapamiętywania oparte na m.in. na hakach pamięciowych i zakładkach liczbowych, pozwolą na usprawnienie codziennych czynności zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym (np. zapamiętywanie numerów telefonów, listy zakupów).

Szybkie czytanie – zajęcia indywidualne dla dorosłych

Kurs indywidualny dla dorosłych, to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elastyczność. W ramach usługi dojeżdżamy do naszych Klientów. Program dopasowujemy do realnych potrzeb naszych Klientów.

szybkie_czytanie_kurs_grupowy_dowiedz_sie_wiecej

Szybkie czytanie i techniki pamięciowe dla dorosłych – kurs grupowy

Kurs grupowy Szybkie czytanie i techniki pamięciowe dla dorosłych, to rozwiązanie dla tych, którzy uczą się szybciej pracując w grupie i mogą dostosować się do z góry narzuconych terminów. Grupa nie przekracza z reguły 10 osób.

szybkie_czytanie_kurs_grupowy_dowiedz_sie_wiecej

 

Szybkie czytanie – oferta dla firm

businessmanSzkolenia biznesowe skupiają się na technikach notowania i wyszukiwania informacji. W sytuacji gdy wszechstronny napływ informacji wymaga od nas umiejętności weryfikacji, szybkiego oceniania przydatności i selekcji danych, przydatne stają się metody zarządzania informacją. Nasza oferta skierowana do firm zawiera techniki usprawniające rozumienie tekstu, tworzenie efektywnych notatek, gimnastykę umysłu i metody skutecznego zapamiętywania.

 

Jeśli potrzebujesz oferty dla biznesu napisz na adres: kontakt@luckymind.pl

Prowadzimy szkolenia z zakresu efektywnego uczenia się i szybkiego czytania według autorskiej metody Europejskiego Centrum Uczenia Efekt.   Kursy dostosowane są do potrzeb uczestników, grup wiekowych i stopnia zaawansowania.

Na zajęciach uczymy o tym, jaka działa mózg i w jaki sposób ćwiczyć koncentrację. Dodatkowo omawiamy rodzaje pamięci i ich funkcjonowanie, identyfikujemy style uczenia się i ćwiczymy, ćwiczymy, i jeszcze raz ćwiczymy…

Udział w naszych warsztatach umożliwi uczestnikom skrócenie czasu efektywnej nauki, wskaże, jak planować swój czas, a także wyposaży w narzędzia nowoczesnych technik uczenia się i zapamiętywania.


Korzyści dla uczestników:

  • poprawienie techniki czytania
  • skuteczne uczenie się
  • skuteczne zarządzanie informacją
  • wykorzystywanie różnych technik uczenia się i zapamiętywania m.in. mapy myśli

Co nas wyróżnia?

Dowiedz się więcej o nas tutaj