O kreatywności dla kobiet

Serdecznie zapraszamy na VI edycję konferencji „Kobieta na szpilkach”.

Wydarzenie z sukcesem organizowane jest przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, adresowane do aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Będziemy mieli przyjemność poprowadzić jeden z warsztatów, gdzie motywem przewodnim będzie kreatywność: „Kreatywnie, czyli jak? Od pomysłu wszystko się zaczyna”

„Wyraź siebie! Kreuj swój sukces!” – to hasło przewodnie tegorocznej edycji. Spotkanie rozpocznie się od panelu dyskusyjnego i warsztatów. Tegoroczni eksperci poruszą tematykę szeroko rozumianego wizerunku w biznesie. Porozmawiają o tym, jak budować własną markę oraz jak to wpływa na sukces, poruszą kwestię inwestowania w siebie i samorozwoju. Zaproszeni eksperci dyskutować będą między innymi o tym, jakie zmiany może przynieść świadome kreowanie własnego wizerunku, a także o tym, jak wykorzystuje się Internet w działaniach marketingowych.

Na panel dyskusyjny oraz warsztaty zapraszamy 11 maja (środa) do siedziby Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Ewa Bensz
Ewa Bensz – Pedagog, trener, nauczyciel akademicki.

Od 10 lat związana z edukacją, prowadzi zarówno grupowe jak i indywidualne treningi kreatywności, warsztaty oraz kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania, konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego dla młodzieży. Jest trenerem rad pedagogicznych w obszarze neurodydaktyki i metodyki nauczania, oraz superwizorem placówek edukacyjnych z zakresu kreatywności i metod aktywizujących.
Jej największą pasją jest nauczanie najmłodszych – pracuje z dziećmi, które mają problemy z nauką, są zagrożone dysleksją, wykluczeniem społecznym, z deficytami uwagi.
Regularnie publikuje artykuły z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i efektywnego uczenia się w mediach tradycyjnych i internetowych, m.in.: Dziennik Zachodni, Gazeta Wyborcza, natemat.pl. Interesuje się tematyką neurodydaktyki, prowadzi badania naukowe związane z efektywnością pamięci i percepcją.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP na kierunku Pedagogika, obecnie studiuje z pasją Psychologię kliniczną dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Kwalifikacje trenerskie uzyskała w ramach Szkoły Trenerów Grupy Trop, oraz projektu Eurotrener realizowanego przez CSiRO Meritum w Katowicach. Certyfikowany trener technik pamięciowych i szybkiego czytania ECU Efekt. Jest prelegentką konferencji poświęconych tematyce doradztwa zawodowego, psychologii oraz neuropsychologii; m.in.: II Międzynarodowego Sympozjum Neurodydaktyki Uniwersytetu Śląskiego, Konferencji Brainstorm Uniwersytetu Warszawskiego, W stronę człowieka – Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii i Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ewa Bensz on Facebook