Nowe kursy grupowe dla dzieci i młodzieży – zapisy trwają!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej edycji kursów grupowych dla dzieci i młodzieży. Startujemy wiosennie na początku marca, w dwóch lokalizacjach! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza merytoryczna pozwalają na ciągłe udoskonalanie technik i metod prowadzenia zajęć. Dzięki współpracy z ośrodkami zajmującymi się kształceniem dzieci i młodzieży (m.in. Wyższa Szkoła Humanitas, Polskie Towarzystwo Dysleksji, Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne, Szkoły) korzystamy z nowoczesnych metod aktywizujących. Nasi kursanci nie tylko ćwiczą pamięć oraz techniki szybkiego czytania, ale rozwijają kreatywność i myślenie przyczynowo-skutkowe. Naszym głównym celem jest wsparcie dzieci w codziennych wyzwaniach edukacyjnych, i pokazanie im że nauka może być zabawna i pasjonująca 🙂

Zapraszamy do 4 grup, w dwóch lokalizacjach. Pod linkiem (kliknij) znajdują się szczegółowe informacje na temat kursów, daty rozpoczęcia oraz formularz zgłoszeniowy.

Do zobaczenia!

Ewa Bensz
Ewa Bensz – Pedagog, trener, nauczyciel akademicki.

Od 10 lat związana z edukacją, prowadzi zarówno grupowe jak i indywidualne treningi kreatywności, warsztaty oraz kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania, konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego dla młodzieży. Jest trenerem rad pedagogicznych w obszarze neurodydaktyki i metodyki nauczania, oraz superwizorem placówek edukacyjnych z zakresu kreatywności i metod aktywizujących.
Jej największą pasją jest nauczanie najmłodszych – pracuje z dziećmi, które mają problemy z nauką, są zagrożone dysleksją, wykluczeniem społecznym, z deficytami uwagi.
Regularnie publikuje artykuły z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i efektywnego uczenia się w mediach tradycyjnych i internetowych, m.in.: Dziennik Zachodni, Gazeta Wyborcza, natemat.pl. Interesuje się tematyką neurodydaktyki, prowadzi badania naukowe związane z efektywnością pamięci i percepcją.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP na kierunku Pedagogika, obecnie studiuje z pasją Psychologię kliniczną dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Kwalifikacje trenerskie uzyskała w ramach Szkoły Trenerów Grupy Trop, oraz projektu Eurotrener realizowanego przez CSiRO Meritum w Katowicach. Certyfikowany trener technik pamięciowych i szybkiego czytania ECU Efekt. Jest prelegentką konferencji poświęconych tematyce doradztwa zawodowego, psychologii oraz neuropsychologii; m.in.: II Międzynarodowego Sympozjum Neurodydaktyki Uniwersytetu Śląskiego, Konferencji Brainstorm Uniwersytetu Warszawskiego, W stronę człowieka – Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii i Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ewa Bensz on Facebook