Kursy szybkiego czytania i technik pamięciowych – nowe grupy!

Szkoła, studia, praca, hobby. Motywy są różne, ale cel zawsze ten sam: efektywność. Nikt nie chce siedzieć w pracy  po godzinach czytając raporty czy  „zarywać nocki” ucząc się do egzaminu na następny dzień. Kurs „Szybkiego czytania i technik zapamiętywania” na pewno nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów. Pomoże jednak w znacznie szybszym absorbowaniu nowych treści, ich segregowaniu, selekcjonowaniu i ostatecznie zapamiętywaniu. W efekcie nauka i praca związana z czytaniem i kojarzeniem nowych informacji stanie się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jeśli szukasz innych powodów żeby zapisać się na kurs, polecamy ten artykuł

TEMATY:

Każdy godzina kursu to spora dawka ćwiczeń i wiedzy teoretycznej podanej w przystępnej formie. Wychodzimy z założenia, że aby korzystać z jakiegoś narzędzia skutecznie, trzeba poznać przynajmniej podstawowe mechanizmy jego działania. Wiemy jednak, że jeśli coś jest mało interesujące, zapamiętanie tego jest o wiele trudniejsze. Podajemy więc wiedzę w bardzo przystępnej formie. Naszym celem jest nauczyć Cię jak najwięcej, ale nie kosztem pasji i motywacji. Dla nas nauka to najbardziej pożyteczna zabawa. Z takim podejściem nigdy nie przestaniesz chcieć się uczyć.

Prowadzimy zapisy na kursy indywidualne i grupowe!

Dla kogo: dzieci, młodzież i dorośli (podział na grupy wiekowe)

Kiedy: 21 października, godz. 17:30

Gdzie: Sosnowiec, Chorzów

Dodatkowe informacje i zapisy: 796 044 614

Ewa Bensz
Ewa Bensz – Pedagog, trener, nauczyciel akademicki.

Od 10 lat związana z edukacją, prowadzi zarówno grupowe jak i indywidualne treningi kreatywności, warsztaty oraz kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania, konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego dla młodzieży. Jest trenerem rad pedagogicznych w obszarze neurodydaktyki i metodyki nauczania, oraz superwizorem placówek edukacyjnych z zakresu kreatywności i metod aktywizujących.
Jej największą pasją jest nauczanie najmłodszych – pracuje z dziećmi, które mają problemy z nauką, są zagrożone dysleksją, wykluczeniem społecznym, z deficytami uwagi.
Regularnie publikuje artykuły z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i efektywnego uczenia się w mediach tradycyjnych i internetowych, m.in.: Dziennik Zachodni, Gazeta Wyborcza, natemat.pl. Interesuje się tematyką neurodydaktyki, prowadzi badania naukowe związane z efektywnością pamięci i percepcją.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP na kierunku Pedagogika, obecnie studiuje z pasją Psychologię kliniczną dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Kwalifikacje trenerskie uzyskała w ramach Szkoły Trenerów Grupy Trop, oraz projektu Eurotrener realizowanego przez CSiRO Meritum w Katowicach. Certyfikowany trener technik pamięciowych i szybkiego czytania ECU Efekt. Jest prelegentką konferencji poświęconych tematyce doradztwa zawodowego, psychologii oraz neuropsychologii; m.in.: II Międzynarodowego Sympozjum Neurodydaktyki Uniwersytetu Śląskiego, Konferencji Brainstorm Uniwersytetu Warszawskiego, W stronę człowieka – Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii i Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ewa Bensz on Facebook