O nas

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Tworzymy zgrany zespół bazujący na doświadczeniu i pomysłowości. Koncepcja firmy dojrzewała w nas przez kilka lat, w tym czasie zbieraliśmy doświadczenia i szlifowaliśmy umiejętności.

Najważniejsi są dla nas nasi klienci – uczniowie, kursanci, słuchacze. To ludzie są dla nas inspiracją, dzięki czemu cały czas pogłębiamy wiedzę. Opieramy się na najnowszych badaniach naukowych, aktualnych przykładach, case’ach – rozmawiamy z naszymi klientami, pytamy, ale przede wszystkim – słuchamy. Dzięki temu tworzymy projekty szyte na miarę, dostosowane do potrzeb i możliwości naszych odbiorców.

W związku ze specyfiką naszej pracy trenerzy Lucky Mind ściśle przestrzegają zasad etycznych i tajemnicy zawodowej. Bardzo często odbiorcami naszych kursów są dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, z deficytami rozwojowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby wspólna praca i nauka stanowiła dla naszych podopiecznych zabawę i po prostu mile spędzony czas. Stawiamy na poczucie bezpieczeństwa i komfort dzieci i rodziców.

Dużą część naszej pracy, uwagi i wiedzy poświęcamy naszym najbardziej wymagającym klientom – dzieciom 🙂

O nas

Lucky Mind

  Ewa – z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy, od ponad 12 lat związana ze szkolnictwem wyższym. Prowadzi zajęcia z aktywizacji zawodowej, komunikacji, negocjacji, zarządzania projektami. Z powodzeniem łączy wiedzę akademicką ze swoimi kwalifikacjami trenerskimi, dzięki temu prowadzi zajęcia przede wszystkim w oparciu o proces uczenia się w grupie. Stawia na praktykę – szkolenia prowadzone są w sposób warsztatowy, aktywny, z nastawieniem na współpracę i wymianę doświadczeń. Zawsze stara się dbać o dobrą atmosferę na zajęciach, budując dzięki temu poczucie bezpieczeństwa i swobody

Specjalizuje się w szkoleniach dla rad pedagogicznych; m.in. z zakresu neurodydaktyki, mnemotechnik, komunikacji i radzenia sobie ze stresem.

Ponadto prowadzi  zajęcia z dziećmi i młodzieżą – to jej największa pasja, i przyjemność w pracy dydaktycznej. Prowadzi indywidualne lekcje z zakresu szybkiego czytania, koncentracji, metod zapamiętywania.


Michał Smagała

Michał – PRowiec z zawodu, trener z powołania. Absolwent London School of Public Relations. Od kilku lat związany ze śląską branżą medialną, odpowiada za projekty komunikacyjne i marketingowe. Trener technik szybkiego czytania i efektywnego zapamiętywanie ECU Efekt. Specjalizuje się w szkoleniach dla młodzieży, dorosłych oraz dla biznesu.

Angelika Gąska - trener szybkiego czytania

Angelika – pedagog, trener technik pamięciowych oraz szybkiego czytania.  Od 2010 roku związana ze szkolnictwem; specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Praca dydaktyka daje jej ogromną radość oraz poczucie spełnienia zawodowego. Prowadzi zajęcia z zakresu szybkiego czytania i technik pamięciowych, bliskie są jej również szkolenia z autoprezentacji (wizaż i stylizacja),
komunikacji i tożsamości społecznej. Z powodzeniem łączy w swojej pracy naukę i zabawę – ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dba o poczucie bezpieczeństwa swoich uczniów, ich swobodę w wyrażaniu myśli i opinii, oraz atmosferę podczas zajęć. Dużą rolę przywiązuje do tego by dziecko czuło się przy niej komfortowo. Stara się je „zarazić” swoją pozytywną energią i chęcią poznawania świata oraz poszerzania wiedzy. Pomaga także rodzicom służąc im radą i wsparciem w ich codziennych zmaganiach dydaktycznych z dziećmi.


Magdalena
– trener, pedagog, konsultant. Absolwentka specjalizacji Język Biznesu w Instytucie Filologi Wschodnio-Słowiańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Certyfikowany Praktyk NLP i NLP w Biznesie. Trener i Coach sprzedaży Wrocławskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Szkoli z pasją od ponad 10 lat. Będąc mamą z radością i pasją uczy dzieci, młodzież oraz maturzystów technik pamięciowych, kreatywnej nauki oraz szybkiego czytania. Podczas zajęć z dziećmi korzysta z wielu narzędzi wspierających rozwój, tworząc atmosferę bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Projektuje gry edukacyjne.

Rozwija umiejętności rodzicielskie oraz uczy rodziców właściwej komunikacji z dzieckiem. Uczestniczy w projektach edukacyjnych, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia. Z wielką radością i entuzjazmem wspiera dzieci i młodzież oraz motywuje ich rodziców do zaangażowania się fantastyczną przygodę, jaką niewątpliwie jest edukacja. Jest bezpośrednia. Permanentnie podnosi poprzeczkę głównie maturzystom, którzy dzięki jej wsparciu, zaangażowaniu i motywacji osiągają wysokie wyniki, a zdobytą wiedzę wykorzystują już w dorosłym życiu.

Pomaga dorosłym i biznesowi osiągnąć zaplanowane cele przez dostarczanie narzędzi technik sprzedażowych, negocjacyjnych i motywacyjnych. Szkoli w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: sprzedaży i marketingu, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania.

>> Masz do nas pytania? Masz pomysł na ciekawą współpracę? Napisz!