Efektywność dla zapracowanych – szkolenie

Stos dokumentów, nadgodziny, coraz większy stres i nakładające się na siebie zadania.
Motywy są różne, ale cel zawsze ten sam: efektywność. Nikt nie chce siedzieć w pracy  po godzinach czytając raporty czy  „zarywać nocki” ucząc się do egzaminu na następny dzień. Kurs „Efektywność dla zapracowanych” na pewno nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów. Pomoże jednak w znacznie szybszym absorbowaniu nowych treści, ich segregowaniu, selekcjonowaniu i ostatecznie zapamiętywaniu. W efekcie praca związana z czytaniem i kojarzeniem nowych informacji stanie się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Dodatkowo nauczysz się efektywnie zarządzać swoim czasem i zadaniami, które musisz wykonać.

Jeśli szukasz innych powodów żeby zapisać się na kurs, polecamy artykuł: Po co Ci kurs szybkiego czytania i technik pamięciowych. 7 prostych powodów

TEMATY:

Każdy godzina kursu to spora dawka ćwiczeń i wiedzy teoretycznej podanej w przystępnej formie. Wychodzimy z założenia, że aby korzystać z jakiegoś narzędzia skutecznie, trzeba poznać przynajmniej podstawowe mechanizmy jego działania. Wiemy jednak, że jeśli coś jest mało interesujące, zapamiętanie tego jest o wiele trudniejsze. Podajemy więc wiedzę w bardzo przystępnej formie. Naszym celem jest nauczyć Cię jak najwięcej, ale nie kosztem pasji i motywacji. Dla nas nauka to najbardziej pożyteczna zabawa. Z takim podejściem nigdy nie przestaniesz chcieć się uczyć.

Na kursie nauczysz się praktycznie:

  • Szybkiego czytania – zwiększenie tempa czytania do 7x przy jednoczesnym zwiększeniu jego zapamiętania/zrozumienia
  • Technik pamięciowych – numery telefonów, obce słowa, ludzie, imiona i nazwiska, duża ilość dat i skomplikowanych danych
  • Mapy myśli – efektywne notowanie
  • Zarządzania czasem i informacją
  • Zarządzania zadaniami – podejścia projektowego
  • Podstaw kreatywności

Zapytaj o szczegóły!

Prowadzimy zapisy na kursy indywidualne i grupowe!

 

Kiedy i gdzie:

18 listopada, Chorzów  godz. 17:30

19 listopada, Sosnowiec godz: 17:30

Kurs składa się z 8 lekcji po 2 godziny.


Dodatkowe informacje i zapisy:
Michał Smagała
tel. 739 056 464
m.smagala@luckymind.pl

Michał Smagała
Dyrektor ds. Szkoleń, Marketingu i Public Relations w Quality Austria-Polska – międzynarodowej jednostce certyfikującej systemy zarządzania. Sekretarz Konsula Republiki Austrii w Katowicach. Absolwent London School od Public Relations od ponad 9 lat związany z branżą medialną i marketingową.

Trener i konsultant z zakresu komunikacji marketingowej, public relations, budowania wartości marki i produktów oraz efektywnego przetwarzania informacji dla pracowników umysłowych i kadry managerskiej. W 2015r. odpowiadał za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Współpracował z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów. W Lucky Mind specjalizuje się w uczeniu dorosłych oraz studentów.
Michał Smagała on FacebookMichał Smagała on Linkedin