Dziura w ścianie, czyli ciekawy projekt pokazujący ile dzieci mogą nauczyć się od siebie nawzajem

Dr. Sugata Mitra to „badacz nauki”, który w 2013 otrzymał „TED Prize” – nagrodę, przyznawaną  osobom niezwykle kreatywnym, które w znaczący sposób mogą zmienić świat przez wprowadzanie swoich idei w życie. Marzeniem Pana Sugaty jest zbudować szkołę w chmurze, gdzie dzieci będą uczyć się od siebie nawzajem.

Tyle w teorii, zobaczcie jak ten eksperyment wygląda w praktyce. Uwaga, to  jest na prawdę niesamowite:

 

„Dziura w ścianie”

Michał Smagała
Dyrektor ds. Szkoleń, Marketingu i Public Relations w Quality Austria-Polska – międzynarodowej jednostce certyfikującej systemy zarządzania. Sekretarz Konsula Republiki Austrii w Katowicach. Absolwent London School od Public Relations od ponad 9 lat związany z branżą medialną i marketingową.

Trener i konsultant z zakresu komunikacji marketingowej, public relations, budowania wartości marki i produktów oraz efektywnego przetwarzania informacji dla pracowników umysłowych i kadry managerskiej. W 2015r. odpowiadał za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Współpracował z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów. W Lucky Mind specjalizuje się w uczeniu dorosłych oraz studentów.
Michał Smagała on FacebookMichał Smagała on Linkedin