Czy kobiety są wielozadaniowe?

Wraz z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości w Katowicach zapraszamy na III edycję projektu „Businesswoman” – „… Podążając za marzeniami, czyli Twoja droga do sukcesu”. Businesswoman to projekt, który jest organizowany w celu naładowania współczesnych zapracowanych kobiet pozytywną energią i ukazania, że niezależnie od tego kim są, czym się zajmują i ile mają lat, zawsze powinny dążyć do realizacji swoich marzeń np. o założeniu własnej firmy. W tym roku porozmawiamy o efektywności zawodowej i wyznaczaniu celów. Pani Ewa Bensz, trener Lucky Mind poprowadzi warsztat pt. „Inżynieria efektywności, czyli czy można okiełznać czas?”   W programie m.in.:  mit multitaskingu, zarządzanie zadaniami w czasie, kreatywne rozwiązywanie problemów. Konferencja odbędzie się 9 marca, w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach, przy ul. Bankowej 11a.

 

Zapraszamy do odwiedzenia profilu wydarzenia na Facebooku

 

Do zobaczenia!

 

kobieta3-01

Ewa Bensz
Ewa Bensz – Pedagog, trener, nauczyciel akademicki.

Od 10 lat związana z edukacją, prowadzi zarówno grupowe jak i indywidualne treningi kreatywności, warsztaty oraz kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania, konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego dla młodzieży. Jest trenerem rad pedagogicznych w obszarze neurodydaktyki i metodyki nauczania, oraz superwizorem placówek edukacyjnych z zakresu kreatywności i metod aktywizujących.
Jej największą pasją jest nauczanie najmłodszych – pracuje z dziećmi, które mają problemy z nauką, są zagrożone dysleksją, wykluczeniem społecznym, z deficytami uwagi.
Regularnie publikuje artykuły z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i efektywnego uczenia się w mediach tradycyjnych i internetowych, m.in.: Dziennik Zachodni, Gazeta Wyborcza, natemat.pl. Interesuje się tematyką neurodydaktyki, prowadzi badania naukowe związane z efektywnością pamięci i percepcją.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP na kierunku Pedagogika, obecnie studiuje z pasją Psychologię kliniczną dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Kwalifikacje trenerskie uzyskała w ramach Szkoły Trenerów Grupy Trop, oraz projektu Eurotrener realizowanego przez CSiRO Meritum w Katowicach. Certyfikowany trener technik pamięciowych i szybkiego czytania ECU Efekt. Jest prelegentką konferencji poświęconych tematyce doradztwa zawodowego, psychologii oraz neuropsychologii; m.in.: II Międzynarodowego Sympozjum Neurodydaktyki Uniwersytetu Śląskiego, Konferencji Brainstorm Uniwersytetu Warszawskiego, W stronę człowieka – Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii i Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ewa Bensz on Facebook